Editör’den

Tüm okuyucularımıza merhabalar,

Bir kitabı, dergiyi, gazeteyi her zaman dokunarak, koklayarak, hissederek okumak daha keyiflidir. Bu bakımdan yazılı basın her zaman yaşayacaktır; tıpkı sinema, televizyon teknolojileri gelişmiş olmasına karşın tiyatronun hayatına devam etmesi gibi...

Diğer yandan, interneti de kapsayan dijital devrim de tıpkı tekerleğin icadı ve matbaanın bulunması gibi dünyanın gidişatını etkileyen sosyolojik bir olgu. Bundan kaçınmak imkansız olduğu gibi doğru da değil. İnterneti, dijital dünyayı kaçıran bir oluşum ölmeye mahkumdur.

Buradan hareketle, derginiz BGGündem, basılı olarak çıkmaya ve başta Bodrum olmak üzere İstanbul, İzmir, Ankara, Muğla ve Türkiye'nin çeşitli noktalarına ulaşmaya devam edecek. Bunun yanısıra dergimizdeki birbirinden değerli köşeyazarlarımızın yazıları ile yapmış olduğumuz söyleşleri internet sitemizden de okuyabileceksiniz. Sitemiz hem ulaştığımız okuyucu kitlemizi arttıracak hem de bir belge arşivi olarak hizmet verecektir. Dergimizi anasayfadaki dergi kapaklarına tıklayarak çevirmeli sayfa olarak dergi formatında okuyabileceğiniz gibi, yazar bazında ve söyleşi bazında da arzu ettiğiniz yazıları okuyabileceksiniz.

Öneri ve görüşlerinizi her zaman duymaktan memnuniyet duyarız.

BGDergi 7.Sayı - BODRUM EKONOMİSİ VE ROMANTİZM

BGDergi 6.Sayı - ZAMANSIZ ŞİİRLE VE ZAMANSIZ SÖZLER

BGDergi 5.Sayı - FOTOĞRAFLARIN TANIKLIĞI VE DİLİ

BGDergi 4.Sayı - BABA

BGDergi 3.Sayı - MEMLEKETİMDEN İNSAN MANZARALARI

BGDergi 2.Sayı - UMUT

BGDergi 1.Sayı - MERHABA

 

Paylaşım için teşekkür ederiz.